Priroda i knjige pripadaju onim očima koje ih vide

"Priroda i knjige pripadaju onim očima koje ih vide."

Ralph Waldo Emerson

Povodom obilježavanja Dana hrvatskih knjižnica, u ponedjeljak, 7.11.2016. godine, održana je svečanost prilikom koje su nagrađeni najbolji čitači osnovnih i srednjih škola Varaždinske županije.

Župan Varaždinske županije Predrag Štromar,  njegov zamjenik Alen Kišić te pročelnik Upravnog odjela za prosvjetu, kulturu i sport Varaždinske županije dr. sc. Miroslav Huđek uručili su prigodne nagrade najčitateljima školskih knjižnica u školskoj godini 2015./2016. Spomenutoj svečanosti prisustvovalo je 33 učenika osnovnih škola.

Našu školu predstavljala je Gabrijela Drakšić, učenica 7.b razreda Područne škole J.E.D. Cvetlin s ukupno 19 pročitanih knjiga.

Čestitke Gabrijeli!

objavio: Martina Vusić   datum: 7. 11. 2016.

Upisi 2024./2025.