Prenošenje znanja i iskustava – radionica u 3.a

Učenici 3.a razreda na satu izvnnastavne aktivnosti predstavili su se jedni drugima simbolima. Sat je održan 12. lipnja 2023. uz prisustvo pedagoginje koja je osmislila radionicu po uzoru na iskustva koja je stekla boraveći na mobilnosti na Islandu. Aktivnost doprinosi ostvarenju projektnog cilja Uvođenje novih metoda učenja. Cilj radionice je bio grupna povezanost. Učenici su na papiru nacrtali četiri polja, u prvo polje nacrtali su sebe kako se trenutno osjećaju, drugo polje najdraža igra, treće polje uspomena iz Škole u prirodi i četvrto polje pozdrav razredu za kraj školske godine. U glavnom dijelu sata učenici su se šetali po razredu te su jedni drugima pokazivali svoje simbole. Najzanimljiviji dio bio je taj kada su učenici odabrali koga će predstavljati razredu. Na kraju je napravljena razredna izložba uz razgovor o nedavno održanoj Školi u prirodi.

pedagoginja Ankica Gotić

objavio: Ivana Karpov   datum: 14. 6. 2023.