Prenošenje znanja i iskustava u OŠ Klenovnik

Kako slikanje (crtanje) uz glazbu može biti zanimljivo pokazali su učenici prvog razreda polaznici INE „Pričaonica“ iz susjedne škole Klenovnik. Po uzoru na radionicu koju je iz Nizozemske sa svoje mobilnosti donijela učiteljica likovne kulture, pedagoginja i knjižničarka prilagodile su za učenike aktivnost. Veseli su bili klenovnički učenici dok su crtali što su željeli na dugom papiru. Aktivnost im je bila zanimljiva jer su se trebali pomicati za jedno mjesto pa su onda dopunjavali crteže drugih učenika. Sve su još upotpunili veselim dječjim pjesmama. Na kraju su svi rekli da im je bilo „Cool“. Izradili su šarenu čestitku za kraj prvog razreda. Aktivnost doprinosi ostvarenju projektnog cilja Uvođenje novih metoda učenja.

pedagoginja Ankica Gotić

objavio: Ivana Karpov   datum: 14. 6. 2023.