Državno natjecanje iz njemačkog jezika

Od 13. do 14. listopada 2020. održano je 26. državno Natjecanje iz njemačkoga jezika za učenike osnovnih i srednjih škola. Na državnom je Natjecanju sudjelovalo 40 učenika, koje je pripremalo 38 mentora.

Našu školu predstavila je Nikolina Debeljak, učenica 8.a razreda. Iako je već krenula u srednju školu od natjecanja nije odustala. Naime, zbog pandemije virusa Covid-19 vremenik natjecanja bio je znatno poremećen pa je državno natjecanje umjesto u ožujku održano tek sada. Iznimno smo ponosni što je osvojila 2. mjesto na državnom natjecanju koje se održalo on-line. Time je potvrdila svoju izvrsnost u poznavanju njemačkog jezika te je ujedno promovirala našu školu. Iskrene čestitke našoj Nikolini u nadi i vjeri da ćemo i idućih godina imati vrsnih učenika koji će nas predstavljati u dobrom svjetlu.

ponosna mentorica, učiteljica njemačkog jezika Bosiljka Mađar

Svi djelatnici naše škole upućuju iskrene čestitke mentorici i njenoj učenici

objavio: Ivana Karpov   datum: 22. 10. 2020.