Prikupljanje dokumentacije-besplatna prehrana

Poštovani roditelji!

U svrhu osiguranja prehrane učenika za školsku godinu 2020./2021., Varaždinska županija prikuplja potrebne podatke i dokumentaciju za prijavu za besplatnu školsku prehranu za djecu u riziku od siromaštva. Roditeljima se želi maksimalno olakšati i ubrzati proces prikupljanja dokumentacije.

Škola ima obvezu Zavodu za mirovinsko osiguranje Varaždin dostaviti popis nositelja koji ostvaruju pravo na dječji doplatak u 2020. godini. Ako imate Rješenje o dječjem doplatku iz 2020. godine, ispunite Zahtjev i Rješenje pošaljite s djetetom u školu. Ako je Rješenje starije od godinu dana, ispunite samo ovaj Zahtjev najkasnije do 15. listopada 2020. godine. Ukoliko roditelj traži financiranje za više djece potrebno je za svako dijete popuniti zahtjev.

Zahtjeve učenici mogu preuzeti kod svojih razrednika. Napominjemo da svi učenici plaćaju školsku kuhinju za rujan i listopad.

Priloženi dokumenti:
zahtjev_prehrana.docx (28.99 KB)

objavio: Martina Vusić   datum: 2. 10. 2020.