Epidemiološke mjere-početak nove školske godine 2020./2021.

Hrvatski zavod za javno zdravstvo objavio je epidemiološke mjere za školske i predškolske ustanove koje će se provoditi tijekom epidemije. Objavljene mjere bit će prilagođene potrebama i mogućnostima naše škole.

Molimo Vas da svakako pročitate mjere u nastavku:

Cilj ovih mjera je što više spriječiti širenje virusa Covid-19 i zaštititi sve dionike obrazovnog sustava od moguće zaraze. Ističemo važnost odgovornog ponašanja svih - učitelja i djelatnika škole, učenika i roditelja. Posebno apeliramo na roditelje učenika da svojoj djeci objasne važnost odgovornog ponašanja i pridržavanja mjera i u školi, ali i izvan škole. Odgovorno ponašanje izvan škole također je uvjet da ove i sve druge mjere imaju smisla.

Nastava za sve razrede započinje 7. rujna 2020. godine. Nastava će se odvijati u školi za sve razrede od 1. do 8. razreda sukladno epidemiološkim mjerama i posebnoj organizaciji nastave. Svi učenici obvezni su dolaziti u školu i pridržavati se epidemioloških mjera koje će biti propisane na razini škole.

Sve informacije o organizaciji i početku nastave objavit ćemo nakon 31. kolovoza.

objavio: Martina Vusić   datum: 27. 8. 2020.