Organizacija nastave-drugo polugodište

Poštovani roditelji i dragi učenici,

temeljem preporuka Zavoda za javno zdravstvo Varaždinske županije te Zaključkom Stožera civilne zaštite Varaždinske županije u naredna dva tjedna (od 18. do 31. siječnja 2021.) provodit će se nastava na daljinu za učenike viših razreda (od 5. do 8. razreda).

Nastava na daljinu odvijat će se prema redovitom rasporedu, u realnom vremenu, u aplikaciji Teams te podrazumijeva dvosmjernu komunikaciju (najčešće uz videopoziv) na relaciji učenik-nastavnik, kao i samostalni rad učenika od kuće.

Za vrijeme nastave na daljinu pozivamo sve učenike i učitelje na poštivanje svih epidemioloških mjera i odgovorno ponašanje, kao i ozbiljan pristup školskim obvezama.

Svi učenici od 1. do  4. razreda nastavu će polaziti u školi prema uobičajenom rasporedu.

Ravnateljica Martina Vusić

objavio: Martina Vusić   datum: 13. 1. 2021.